Menu Główne
Rezerwacja łowisk
Strefa Wędkarza
Straż Rybacka
Widzisz objawy kłusownictwa, nie wahaj się zadzwoń i zawiadom Straż Rybacką lub Policje.

Społeczna Straż Rybacka:
Tel. 502 287 472

Państwowa Straż Rybacka:
Tel. 512 260 505
Strona w standardach ...
Strona kompatybilna z przeglądarkami

z przeglądarką Internet Explorer mogą występować problemy z wyświetlaniem treści, dlatego zalecamy korzystać z powyższych.
Wybierz kategorie:  WSZYSTKIE  |  OGŁOSZENIA  |  RELACJE  |  ARTYKUŁY

Miesiąc maj br. obfitował w wędkarskie wydarzenia sportowe. Nasi wędkarze uczestniczyli w trzech konkursach okręgowych rangi mistrzowskiej. Oprócz organizowanej przez nasze Koło I tury Spinningowych Brzegowych Mistrzostw Okręgu, którym poświęcono już na naszych stronach obszerną relację, wędkarze z Koła Śrem-Miasto uczestniczyli w Okręgowych Spławikowych Mistrzostwach Weteranów (kat. +55 i + 65) oraz II turze Młodzieżowych Mistrzostw Okręgu w kat. U-15 i U-20.

Kliknij, aby przeczytać więcej …

Dodano: 30-05-2019 przez ArturSpektakularnym sukcesem zakończył się występ naszej reprezentacji w drużynowych Mistrzostwach Rejonu V. W rozegranych w dniu 12 maja 2019 r. na Jez. Lubiatówko zawodach spławikowych wzięli udział koledzy mający już na swoim koncie sukcesy w zawodach rangi okręgowej: Adam Andrzejczak, Mikołaj Dudek i najbardziej utytułowany nasz zawodnik – Janusz Ostrowski.

Kliknij, aby przeczytać więcej …

Dodano: 17-05-2019 przez ArturW dniu 4 maja br. Koło PZW nr 127 Śrem-Miasto, było organizatorem I tury Spinningowych Brzegowych Mistrzostw Okręgu PZW w Poznaniu 2019. Zawody rozegrano w 2 kategoriach wiekowych; senior i junior. Pomimo długiego weekendu frekwencja względnie dopisała. Do rywalizacji przystąpiło 61 z 65 zgłoszonych zawodników. O czołowych miejscach w końcowej klasyfikacji, tradycyjnie zadecydowały bonusy w postaci boleni i szczupaków.

Kliknij, aby przeczytać więcej …

Dodano: 05-05-2019 przez ArturTrzecim miejscem w klasyfikacji drużynowej zakończył się występ naszych seniorów  w składzie Janusz Ostrowski, Mikołaj Dudek i Artur Grześkowiak, w cyklicznym Pucharze Rejonu V. Zawody rozegrane zostały w dniu 28 kwietnia 2019 r. na Małym Zalewie w Śremie.

Kliknij, aby przeczytać więcej …

Dodano: 05-05-2019 przez ArturW sobotę 27 kwietnia br. na Kanale Wojnowickim odbyła się I tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu Kadetów U-15 i Juniorów U-20 – 2019. Nasze koło reprezentowali dwaj juniorzy – Adam Andrzejczak i Mikołaj Dudek oraz 1 kadet – Maciej Sobczak. Osiągane przez zawodników wyniki nie były rewelacyjne. Średnio złowiono ca 1941 g na zawodnika w kategorii junior i ca 1081 g na zawodnika w kategorii kadet. Przy czym warto zaznaczyć, że zawodnicy niższej kategorii wiekowej mieli zdecydowanie trudniejsze warunki rywalizacji przez cały okres trwania zawodów.

Kliknij, aby przeczytać więcej …

Dodano: 30-04-2019 przez ArturObraz nędzy i rozpaczy …, tak można w najkrótszych słowach scharakteryzować to co zastała nad brzegami Warty, biorąca udział w zainicjowanej przez Burmistrza Śremu akcji sprzątania świata, 16-osobowa grupa aktywistów z Koła PZW nr 127 Śrem-Miasto. Na samym prawym brzegu Warty (od obwodnicy do ujścia Kanału Ulgi) zebrano blisko 40 worków śmieci oraz wiele odpadów nadgabarytowych, w tym opony, telewizory i materace.

Kliknij, aby przeczytać więcej …

Dodano: 13-04-2019 przez ArturPierwszy konkurs z cyklu Grand Prix Koła PZW nr 127 Śrem-Miasto odbył się w niedzielę 7 kwietnia 2019 r. na małym akwenie Zbiornika Śrem-Gaj A. W trzech, zlokalizowanych na obu brzegach zbiornika sektorach rywalizowało 29 zawodników.  Łącznie złowiono blisko 39 kg ryb. Średnia waga przypadająca na 1 zawodnika wyniosła 1,34 kg. Kliknij, aby przeczytać więcej …

Dodano: 09-04-2019 przez ArturNa skróty ....
Sprzedaż zezwoleń
Partnerzy
ŚREM.pl
Śrem.pl

WIADOMOŚCI ŚREMSKIE
Srem.org.pl

TYDZIEŃ ZIEMI ŚREMSKIEJ
Tydzien.net.pl

Polski Związek Wędkarski Okręg Poznań
pzw.poznan.pl

Polski Związek Wędkarski
pzw.org.pl

Państwowa Straż Rybacka
PSR.POZNAN.ibip.pl

PogodaZnajdz nas na nk.pl ...

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress