Menu Główne
Rezerwacja łowisk
Strefa Wędkarza
Straż Rybacka
Widzisz objawy kłusownictwa, nie wahaj się zadzwoń i zawiadom Straż Rybacką lub Policje.

Społeczna Straż Rybacka:
Tel. 502 287 472

Państwowa Straż Rybacka:
Tel. 512 260 505
Strona w standardach ...
Strona kompatybilna z przeglądarkami

z przeglądarką Internet Explorer mogą występować problemy z wyświetlaniem treści, dlatego zalecamy korzystać z powyższych.
Wybierz kategorie:  WSZYSTKIE  |  OGŁOSZENIA  |  RELACJE  |  ARTYKUŁY

W dniu 16 września 2018 r. na Zbiorniku Jeżewo, 24 członków Koła PZW nr 127 Śrem-Miasto, po raz pierwszy rywalizowało o Puchar Prezesa naszego Koła. Z założenia konkurs miał stanowić symboliczne podsumowanie i zakończenie tegorocznych zmagań z rybami spokojnego żeru. W celu podkreślenia towarzyskiego charakteru zawodów, a także wyróżnienia na tle pozostałych, przyjęto formułę rozgrywania go metodami gruntowymi. Miał także stanowić alternatywę dla wędkarzy specjalizujących się w tych metodach połowu, którzy do tej pory nie mieli szansy na prezentację swoich umiejętności.  Była to jednocześnie okazja do zapolowania na największą rybę sezonu w kategorii ryb spokojnego żeru.    

Tym razem jednak duże okazy nie były chętne do współpracy, a na haczykach meldowały się głównie leszczyki, krąpie oraz nieliczne płotki. Łącznie w całych zawodach zawodach złowiono blisko 91 kg ryb, co daje średnią 3,78 kg na jednego wędkarza. Najwyższy wynik uzyskano w sektorze A. Łowiący na tzw. „otworku” kolega Stanisław Galewski (fot.) uzyskał najlepszy wynik zawodów – 8170 g, tym samym wygrał pierwszą odsłonę – miejmy nadzieję cyklicznego – konkursu o „Puchar Prezesa Koła PZW nr 127 Śrem-Miasto”. Niewiele niższe wyniki uzyskano w sektorach B i C. Zwycięzca pierwszego z nich uzyskał 7550 g, a najlepszy wynik w sektorze C to 8050 g. Zwycięzcom gratulujemy i już zapraszamy na kolejne odsłony konkursu. 

Dodano: 20-09-2018 przez ArturNa skróty ....
Sprzedaż zezwoleń
Partnerzy
ŚREM.pl
Śrem.pl

WIADOMOŚCI ŚREMSKIE
Srem.org.pl

TYDZIEŃ ZIEMI ŚREMSKIEJ
Tydzien.net.pl

Polski Związek Wędkarski Okręg Poznań
pzw.poznan.pl

Polski Związek Wędkarski
pzw.org.pl

Państwowa Straż Rybacka
PSR.POZNAN.ibip.pl

PogodaZnajdz nas na nk.pl ...

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress