Menu Główne
Rezerwacja łowisk
Strefa Wędkarza
Straż Rybacka
Widzisz objawy kłusownictwa, nie wahaj się zadzwoń i zawiadom Straż Rybacką lub Policje.

Społeczna Straż Rybacka:
Tel. 502 287 472

Państwowa Straż Rybacka:
Tel. 512 260 505
Strona w standardach ...
Strona kompatybilna z przeglądarkami

z przeglądarką Internet Explorer mogą występować problemy z wyświetlaniem treści, dlatego zalecamy korzystać z powyższych.
Wybierz kategorie:  WSZYSTKIE  |  OGŁOSZENIA  |  RELACJE  |  ARTYKUŁY

Obraz nędzy i rozpaczy …, tak można w najkrótszych słowach scharakteryzować to co zastała nad brzegami Warty, biorąca udział w zainicjowanej przez Burmistrza Śremu akcji sprzątania świata, 16-osobowa grupa aktywistów z Koła PZW nr 127 Śrem-Miasto. Na samym prawym brzegu Warty (od obwodnicy do ujścia Kanału Ulgi) zebrano blisko 40 worków śmieci oraz wiele odpadów nadgabarytowych, w tym opony, telewizory i materace.

Ponadto zebrano liczne części starej garderoby, opakowania, puszki, butelki i pety po napojach, głównie alkoholowych. Nieco mniejsze ilości pozostawionych nad brzegami śmieci zebrano wokół stawów w parku Miejskim im. Powstańców Wlkp. 1918/19 i na drugim moście – „zaledwie” kilka worków. Najlepszym komentarzem do wyników akcji niech będą zamieszczone poniżej zdjęcia.

Uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy za poświęcony czas tym bardziej, że jej przeprowadzenie wymagało tym razem wyjątkowo dużo wysiłku. Pozdrawiamy jednocześnie grupy społeczników, w tym kolegów z Koła PZW nr 129 Śrem-Odlewnik, wykonujących w tym samym czasie, podobne prace na lewym brzegu rzeki Warty.

Fot. Artur Grześkowiak

Dodano: 13-04-2019 przez ArturNa skróty ....
Sprzedaż zezwoleń
Partnerzy
ŚREM.pl
Śrem.pl

WIADOMOŚCI ŚREMSKIE
Srem.org.pl

TYDZIEŃ ZIEMI ŚREMSKIEJ
Tydzien.net.pl

Polski Związek Wędkarski Okręg Poznań
pzw.poznan.pl

Polski Związek Wędkarski
pzw.org.pl

Państwowa Straż Rybacka
PSR.POZNAN.ibip.pl

PogodaZnajdz nas na nk.pl ...

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress