Menu Główne
Rezerwacja łowisk
Strefa Wędkarza
Straż Rybacka
Widzisz objawy kłusownictwa, nie wahaj się zadzwoń i zawiadom Straż Rybacką lub Policje.

Społeczna Straż Rybacka:
Tel. 502 287 472

Państwowa Straż Rybacka:
Tel. 512 260 505
Strona w standardach ...
Strona kompatybilna z przeglądarkami

z przeglądarką Internet Explorer mogą występować problemy z wyświetlaniem treści, dlatego zalecamy korzystać z powyższych.
Wybierz kategorie:  WSZYSTKIE  |  OGŁOSZENIA  |  RELACJE  |  ARTYKUŁY

W sobotę 27 kwietnia br. na Kanale Wojnowickim odbyła się I tura Spławikowych Mistrzostw Okręgu Kadetów U-15 i Juniorów U-20 – 2019. Nasze koło reprezentowali dwaj juniorzy – Adam Andrzejczak i Mikołaj Dudek oraz 1 kadet – Maciej Sobczak. Osiągane przez zawodników wyniki nie były rewelacyjne. Średnio złowiono ca 1941 g na zawodnika w kategorii junior i ca 1081 g na zawodnika w kategorii kadet. Przy czym warto zaznaczyć, że zawodnicy niższej kategorii wiekowej mieli zdecydowanie trudniejsze warunki rywalizacji przez cały okres trwania zawodów.

Wyniki wszystkich naszych zawodników znajdowały się powyżej średniej dla danej kategorii wiekowej, niemniej w przypadku juniorów wystarczyło to do zajęcia 4 miejsca w sektorze przez kol. Mikołaja Dudka (waga 3360 g) i 6 miejsca przez kol. Adama Andrzejczaka (3200 g). W kategorii kadetów, kol. Michał Sobczak zajął 3 miejsce w sektorze i zachował największe szanse na ewentualne podium.

Druga tura zawodów zaplanowana jest na dzień 25 maja br. Wstępnie wyznaczonym akwenem jest Jez. Durowskie w Wągrowcu.   

Komplet wyników dostępny jest na stronach PZW okręgu w Poznaniu – kliknij tutaj.

Dodano: 30-04-2019 przez ArturNa skróty ....
Sprzedaż zezwoleń
Partnerzy
ŚREM.pl
Śrem.pl

WIADOMOŚCI ŚREMSKIE
Srem.org.pl

TYDZIEŃ ZIEMI ŚREMSKIEJ
Tydzien.net.pl

Polski Związek Wędkarski Okręg Poznań
pzw.poznan.pl

Polski Związek Wędkarski
pzw.org.pl

Państwowa Straż Rybacka
PSR.POZNAN.ibip.pl

PogodaZnajdz nas na nk.pl ...

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress