Menu Główne
Rezerwacja łowisk
Strefa Wędkarza
Straż Rybacka
Widzisz objawy kłusownictwa, nie wahaj się zadzwoń i zawiadom Straż Rybacką lub Policje.

Społeczna Straż Rybacka:
Tel. 502 287 472

Państwowa Straż Rybacka:
Tel. 512 260 505
Strona w standardach ...
Strona kompatybilna z przeglądarkami

z przeglądarką Internet Explorer mogą występować problemy z wyświetlaniem treści, dlatego zalecamy korzystać z powyższych.
Wybierz kategorie:  WSZYSTKIE  |  OGŁOSZENIA  |  RELACJE  |  ARTYKUŁY

Spektakularnym sukcesem zakończył się występ naszej reprezentacji w drużynowych Mistrzostwach Rejonu V. W rozegranych w dniu 12 maja 2019 r. na Jez. Lubiatówko zawodach spławikowych wzięli udział koledzy mający już na swoim koncie sukcesy w zawodach rangi okręgowej: Adam Andrzejczak, Mikołaj Dudek i najbardziej utytułowany nasz zawodnik – Janusz Ostrowski.

Już po losowaniu można się było spodziewać walki o najwyższe pozycje. Nasi zawodnicy szybko dostosowali się do warunków łowiska, zwyciężając w dwóch sektorach (A. Andrzejczak – sektor A i J. Ostrowski sektor B), a w jednym zajmując 2 miejsce (M. Dudek – sektor C). Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej z zaledwie 4 punktami sektorowymi było bezapelacyjne. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Koła Mosina-Hobby z 11 pkt. sektorowymi. Trzecie miejsce na podium przypadło w udziale reprezentacji Koła Mosina-Miasto –  13 pkt.

Bardzo dobre wyniki przełożyły się również na dominację w klasyfikacji indywidualnej. Tytuł indywidualnego Mistrza Rejonu V przypadł w udziale A Andrzejczakowi, który uzyskał wynik 4800 g. Niewiele mniejszą wagę i nieformalny tytuł wicemistrza rejonu zdobył J. Ostrowski z wagą 4200 g. M. Dudek z wynikiem 3400 g zajął ostatecznie 6 miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodano: 17-05-2019 przez ArturNa skróty ....
Sprzedaż zezwoleń
Partnerzy
ŚREM.pl
Śrem.pl

WIADOMOŚCI ŚREMSKIE
Srem.org.pl

TYDZIEŃ ZIEMI ŚREMSKIEJ
Tydzien.net.pl

Polski Związek Wędkarski Okręg Poznań
pzw.poznan.pl

Polski Związek Wędkarski
pzw.org.pl

Państwowa Straż Rybacka
PSR.POZNAN.ibip.pl

PogodaZnajdz nas na nk.pl ...

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress