Menu Główne
Rezerwacja łowisk
Strefa Wędkarza
Straż Rybacka
Widzisz objawy kłusownictwa, nie wahaj się zadzwoń i zawiadom Straż Rybacką lub Policje.

Społeczna Straż Rybacka:
Tel. 502 287 472

Państwowa Straż Rybacka:
Tel. 512 260 505
Strona w standardach ...
Strona kompatybilna z przeglądarkami

z przeglądarką Internet Explorer mogą występować problemy z wyświetlaniem treści, dlatego zalecamy korzystać z powyższych.
Wybierz kategorie:  WSZYSTKIE  |  OGŁOSZENIA  |  RELACJE  |  ARTYKUŁY

Zdobyciem tytułu I Wicemistrzów Rejonu V zakończył się występ spinningowej reprezentacji naszego Koła w zorganizowanych przez Koło PZW nr 30 „GUĆ” Nowe Miasto w dniu 27 września br. na rzece Warcie – Spinningowych Drużynowych Mistrzostw Rejonu V.

Łącznie w zawodach złowiono 109 ryb, w tym 108 okoni i jednego bolenia o długości 60 cm. Nasza drużyna uległa jedynie, bezkonkurencyjnej w tym dniu, reprezentacji Koła PZW nr 18 Książ Wlkp. (4 pkt sektorowe). O bardzo dobrym miejscu w klasyfikacji generalnej zadecydowała równa postawa całego zespołu. Miejsca naszych zawodników w klasyfikacji sektorowej to odpowiednio: kol. Roman Bruczyński – 4, kol. Łukasz Kropacz – 7 i kol. Tomasz Nowak – 5. Tytuł II wicemistrzów przypadł w udziale kolegom z Koła PZW nr 129 Śrem-Odlewnik (17 pkt sektorowych).

 

Dodano: 28-09-2020 przez ArturNa skróty ....
Sprzedaż zezwoleń
Partnerzy
ŚREM.pl
Śrem.pl

WIADOMOŚCI ŚREMSKIE
Srem.org.pl

TYDZIEŃ ZIEMI ŚREMSKIEJ
Tydzien.net.pl

Polski Związek Wędkarski Okręg Poznań
pzw.poznan.pl

Polski Związek Wędkarski
pzw.org.pl

Państwowa Straż Rybacka
PSR.POZNAN.ibip.pl

PogodaZnajdz nas na nk.pl ...

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress