Menu Główne
Rezerwacja łowisk
Strefa Wędkarza
Straż Rybacka
Widzisz objawy kłusownictwa, nie wahaj się zadzwoń i zawiadom Straż Rybacką lub Policje.

Społeczna Straż Rybacka:
Tel. 502 287 472

Państwowa Straż Rybacka:
Tel. 512 260 505
Strona w standardach ...
Strona kompatybilna z przeglądarkami

z przeglądarką Internet Explorer mogą występować problemy z wyświetlaniem treści, dlatego zalecamy korzystać z powyższych.
Wybierz kategorie:  WSZYSTKIE  |  OGŁOSZENIA  |  RELACJE  |  ARTYKUŁY

W niedzielę 5 czerwca br., po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią wirusa Covid-19, udało się zorganizować kolejny konkurs wędkarski dla najmłodszych adeptów sztuki wędkarskiej. Tym razem w Wędkarskim Dniu Dziecka udział wzięło 45 dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Po raz pierwszy zawody rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych – do lat 9 i do lat 13.

Dzieci rywalizowały na obu akwenach Zbiornika Śrem-Gaj A. Tradycyjnie już pogoda dopisała tylko z rybami z każdą minutą łowienia było coraz gorzej. Po zakończeniu zmagań wędkarskich na dzieci czekały dodatkowe atrakcje przygotowane przez animatorów oraz przez zabezpieczające imprezę służby mundurowe; policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Śremie oraz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Śremie. W tym miejscu należą im się serdeczne podziękowania za pomoc w zachowaniu bezpieczeństwa oraz umilenie zawodnikom czasu oczekiwania na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Wszyscy uczestnicy Wędkarskiego Dnia Dziecka, obok posiłku i słodkich niespodzianek, otrzymali medale, nagrody indywidualne oraz bogate zestawy upominków. Imprezy nie udałoby się przeprowadzić z takim powodzeniem gdyby nie wydatne wsparcie sponsorów. W tym sponsorów głównych: TFP-Grafika Śrem oraz Gminy Śrem, a także pozostałych: PSB Mrówka Śrem, firmy Leopol Meble Polska, Hurtowni Sprzętu Wędkarskiego Elops w Poznaniu, dystrybutora sprzętu wędkarskiego York, Pana Roman Mytko, Sklepu Papierniczego Major, firmy GreenBike, Sklepu Wędkarskiego Marco, sklepu Wódki Świata Pani Donaty Komorowskiej, firmy Balsax, Społecznej Straży Rybackiej Grupy Śrem, Zegarmistrzostwa – Paweł Nowak, Pana Marcina Iwaszczuka, Pana Krzysztofa Bałęcznego, Pana Krzysztofa Kaczmarka, Pani Pani Patrycji Styperek, Pani Moniki Siekierskiej – Kwiaciarni Molucella, Piekarni – Michalak oraz Pani Darii Białkowskiej.

W sportowej rywalizacji najlepsi okazali się:

w kategorii U-9:

  1. Julia Bruczyńska – 1160 g
  2. Jerzy Podlawski – 1030 g
  3. Hubert Idziak – 810 g

w kategorii U-13:

  1. Oliwia Zielińska – 1860 g
  2. Paulina Ostrowska – 1620 g
  3. Emilia Ostrowska – 1400 g

Komplet wyników do pobrania tutaj: WYNIKI U-9, WYNIKI U-13.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Dodano: 16-06-2022 przez ArturNa skróty ....
Sprzedaż zezwoleń
Partnerzy
ŚREM.pl
Śrem.pl

WIADOMOŚCI ŚREMSKIE
Srem.org.pl

TYDZIEŃ ZIEMI ŚREMSKIEJ
Tydzien.net.pl

Polski Związek Wędkarski Okręg Poznań
pzw.poznan.pl

Polski Związek Wędkarski
pzw.org.pl

Państwowa Straż Rybacka
PSR.POZNAN.ibip.pl

Facebook
PogodaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress